प्रभासको ‘शाहो’ मा बलिउडका यी कलाकारहरुको पनि प्रमुख भुमिका


 • फ्रन्टलाइन नेपाल
 • शुक्रबार, चैत्र ८, २०७५

 • चैत ८ , काठमाडौं । बाहुबली पछि प्रभासको कुनै पनि फिल्म रिलिज भएको छैन । उनी लामो समयदेखि एउटै फिल्ममा व्यस्त रहेका छन् ।  ‘ प्रभासको आगामी फिल्म ‘शाहो’ । यसको चर्चा दिनानुदिन बढ्दै गईरहेको छ ।

  ‘साहो’मा प्रभासको साथमा बलिउड नायिका श्रद्धा कपूरको अभिनय रहेको  छ । यतिमात्र नभएर यो फिल्मको भिलेन पनि बलिउडबाट नै लिइएको बताइएको छ । गएको वर्ष यस फिल्मको टिजर रिलिज गरिएको थियो जसले करोडौँ भिजिटर पाइएको छ। फिल्ममा  ज्याकी श्राफलाई भिलेनको रुपमा देखाउन लागिएको मिडिया रिपोर्टमा उल्लेख छ ।

  भिलेनकै रुपमा ज्याकीको साथ निल नितिन मुकेश र चंकी पण्डे पनि फिल्ममा रहेको बताइएको छ। चंकी पाण्डेको भुमिका फिल्ममा एकदमै पछाडिको छ भने निलको भुमिका पनि भिलेनकै हुनेछ । हिन्दी तेलुगु र तामिल भाषामा बनाउने फिल्मको सुटिङको काम पनि लगभग धेरै नै सकिएको बताइएको छ ।

  प्रतिक्रिया
  सम्बन्धित समाचार
  ताजा अपडेट