फ्रन्टलाईन नेपाल सोमवार, असार ३२, २०८१

ब्युँतियो वाइसिएल, जेठ २८-३० मा राष्ट्रिय भेला गर्ने


 • फ्रन्टलाइन नेपाल
 • बिहिबार, चैत्र ५, २०७७

 • काठमाडौं । ५ चैत । माओवादी केन्द्रको सहायक संगठन योङ कम्युनिष्ट लिग नेपाल (वाइसिएल) ले आउँदो जेठ २८ देखि ३० गतेसम्म राष्ट्रिय भेला गर्ने भएको छ।सर्वोच्च अदालतले माउ पार्टी व्यूँताएपछि काठमाडौंमा चैत ४ र ५ गते बसेको वाईसीएल नेपाल केन्द्रीय समितिको चौथो पूर्ण बैठकले उक्त निर्णय गरेको हो।

  भेलाले नयाँ नीति र नेतृत्व चयन गर्ने वाइसीएलका सचिव पुष्प ओलीले बताए । संगठनलाई चलायमान गराउनका लागि भन्दै राष्ट्रिय भेला अगावै टोल कमिटीदेखि प्रदेश कमिटीसम्मका भेलाहरु आयोजना हुने र राष्ट्रिय भेलाका प्रतिनिधिहरु प्रदेश भेलाबाट चुनिएर आउने सचिव ओलीले बताए।

  बैठकले राष्ट्रिय भेला अगावै दुई लाख नयाँ सदस्यता विस्तार गर्ने निर्णय समेत गरेको छ।

  प्रतिक्रिया
  सम्बन्धित समाचार
  ताजा अपडेट