फ्रन्टलाईन नेपाल मङ्लबार, साउन ८, २०८१

परराष्ट्रमन्त्री खड्कासँग चिनियाँ राजदूतको शिष्टाचार भेटवार्ता


 • फ्रन्टलाइन नेपाल
 • सोमवार, अशोज १८, २०७८

 • काठमाडौँ, १८ असोज । नवनियुक्त परराष्ट्रमन्त्री डा नारायण खड्कासँग नेपालका लागि चीनका राजदूत होउ यान्छीले शिष्टाचार भेटवार्ता गर्नुभएको छ । मन्त्रालयमा आज भएको भेटमा उहाँहरुबीच नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध, कोभिड–१९ विरुद्धको खोप सहयोगलगायत विविध विषयमा छलफल भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । मन्त्री खड्काले यही असोज ६ गते मन्त्रालयको जिम्मेवारी सम्हाल्नुभएको हो ।

  यस्तै नेपालका लागि संयुक्त राज्य अमेरिकाका राजदूत र्याण्डी बेरीले भेटवार्ता गर्नुभएको छ । मन्त्रालयमा आज भएको भेटमा उहाँहरुबीच द्विपक्षीय आपसी सम्बन्ध र बहुपक्षीय सहभागिताका विविध विषयमा छलफल भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । सो अवसरमा मन्त्री खड्काले नेपालको विकास पहल र कोभिड–१९ विरुद्धको लडाइँमा निरन्तर सहयोग गरेकामा अमेरिकी सरकार र जनतालाई धन्यवाद दिनुभएको थियो ।

  प्रतिक्रिया
  सम्बन्धित समाचार
  ताजा अपडेट