पठाओले सुरु गर्‍यो इन्स्योरेन्स हेल्पलाइन


 • फ्रन्टलाइन नेपाल
 • आइतवार, फाल्गुन १, २०७८

 • काठमाडौँ, १ फागुन । लोकप्रिय राइड सेयरिङ प्लाटफर्म पठाओले बिमा सम्बन्धी सबै जानकारी प्राप्त गर्न र दुर्घटना भएको खण्डमा सहायताका लागि राइडर, क्याप्टेन, फुडम्यान तथा सम्पुर्ण सेवाग्राहीलाई सेवा दिने उद्देश्यले ‘पठाओ इन्स्योरेन्स हेल्पलाइन’ सुरु गरेको छ । हेल्पलाइनमा हप्ताको सातै दिन, चौबीसै घण्टा सेवा उपलब्ध हुने पठाओ नेपाल प्रालिको मार्केटिङ म्यानेजर एवं प्रवक्ता सुरक्षा हमालले जानकारी दिइन् ।

  पठाओ इन्स्योरेन्स हेल्पलाइनमा बिमा र दुर्घटना सम्बन्धि बिषयमा कुरा गर्न ०१-५९७००९९ मा फोन गरि एक्सटेन्सन ४ थिचेपछि बिभागिय विशेषज्ञले आवस्यक परामर्श दिनेछन् । नेपालमै पहिलोपटक ‘राइड सेयरिङ बिमा’ सुरु गरेको पठाओले दुर्घटना उपचार बिमा एक लाख रुपैयासम्म र मृत्यु वा अङ्ग भंग भएमा १० लाख सम्मको बिमा उपलब्ध गराएको छ । पठाओको राइड सेयरिङ बिमा बारे थप जानकारी पठाओको वेबसाइटमा हेर्न सकिनेछ :

  प्रतिक्रिया
  सम्बन्धित समाचार
  ताजा अपडेट