‘कबड्डी कबड्डी कबड्डी ’को ‘दुबो फुल्यो’लाई चोरीको आरोप


 • फ्रन्टलाइन नेपाल
 • मङ्लबार, साउन ७, २०७६

 • काठमाडौं । साउन  ७।  अहिले लोक लयमा बनेका चलचित्रका गीत हुन् या लोकगीत नै किन नहुन्, चोरीको आरोपबाट मुक्त हुन सकेका छैनन् । कहिले विदेशी त कहिले स्वदेशी गीतबाट नै गीत चोरीको आरोप लागेर मुद्दा र उजुरी समेत पर्न थालेको छ ।
  यसैविच, सोमबार सार्वजनिक भएको चलचित्र ‘कबड्डी कबड्डी कबड्डी’को ‘दुबो फुल्यो’ बोलको गीतलाई पनि चोरीको वात लागेको छ ।

  संगीतकार आलोकश्रीले आफूले सिर्जना गरेको ‘कहिले फोटो सिरानीमा’ बोलको गीतबाट ‘दुबो फुल्यो’ चोरिएको आरोप लगाएका छन् । गीत सुन्दा पनि उस्तै उस्तै नै लाग्छ । एसडी योगीले ‘कबड्डी ३’को संगीत गरेका हुन् । आलोकश्रीले भने–‘मलाई चलचित्रको टिमले नै फोन गरेर गीत मिल्न गएको र अब कसरी अगाडि बढ्न सकिन्छ भनेर कुरा गर्नुभएको छ । आज मलाई निर्देशक रामबाबु गुरुङले भेट्दै हुनुहुन्छ । गीत नमिलेको भए उहाँहरुले किन फोन गर्नुहुन्थ्यो र ?’

  उनले आफूले चर्चाका लागि मात्रै यो नगरेको बताए । भने–‘मेरो यति लामो सांगीतिक करिअर छ । कसैको गीतलाई यसरी हुबहु चोर्न त भएन नी । उहाँहरु सहमतीमा आउनुभयो भने ठिक छ । नत्र कानुनी उपचार खोज्छु ।’
  यो बिषयमा ‘कबड्डी ३’का संगीतकार एसडी योगीसँग कुरा गर्न खोज्दा उनको फोन उठेको छैन ।

  प्रतिक्रिया
  सम्बन्धित समाचार
  ताजा अपडेट