नेमार ल्याउन सम्झौता नजिक बार्सिलोना


 • फ्रन्टलाइन नेपाल
 • बुधबार, भदौ ११, २०७६

 • काठमाडौं ।   स्पेनिस क्लब बार्सिलोनाका फुटबल निर्देशक जेभियर बोर्डासले स्टार स्ट्राइकर नेमारका लागि पिएसजीसँगको सम्झौताको नजिक पुगेको बताएका छन्।

  बार्सिलोना र पिएसजीबीच मंगलबार भएको छलफलमा आफूहरु सम्झौता नजिक पुगेको उनको भनाई छ। बार्सिलोनाका तर्फबाट बोर्डास, ओस्कार ग्राउ, इरिक अबिडाल र एन्ड्रे करी छलफलमा सहभागी थिए।  ‘अहिलेसम्म सम्झौता भइसकेको छैन तर हामी सम्झौताको नजिक छौँ’ उनले भने। साथै अर्को बैठकका लागि पनि समय मिलिसकेको र सम्झौता हुने विश्वासमा रहेको उनले बताए।

  बार्सिलोनाले नेमारका लागि १७० मिलियन युरो तिर्ने र त्यसमा दुई चरणमा पैसा दिने सहमतिको प्रयास गरिरहेको छ। यसअघि पिएसजीले नेमारका लागि एक सय मिलियन युरोका साथै डेम्बेले र सेमेडो पनि दिनुपर्ने प्रस्ताव गरेको थियो। त्यसमा झण्डै एक सय मिलियन युरोका डेम्बेले र ४० मिलियन युरोका सेमेडो दिनु घाँटा हुने बार्सिलोनाको तर्क थियो।

  नेमारका लागि रियल मड्रिडले पनि चासो देखाइरहँदा पछिल्लो समय उनले आफू बार्सिलोनामा मात्रै जान चाहेको बताएका छन्।

  प्रतिक्रिया
  सम्बन्धित समाचार