‘मिर्मिरे…’ लिएर गायिका सन्ध्या जोशी (भिडियो सहित)


 • फ्रन्टलाइन नेपाल
 • शनिबार, असार ९, २०७५

 • काठमाडौं, असार ९-पछिल्लो समय गायिका सन्ध्या जोशीको चर्चा चुलिदै गएको छ । एक पछि अर्को गर्दै उनका गीतहरु सार्बजनिक भईरहेका छन् । मुलुककै चर्चित रियालिटी शो नेपाल आइडलमा उत्कृष्ट नौमा पुग्न सफल गायिका सन्ध्याले यतिखेर ‘मिर्मिरे…’ बोलको नयाँ गीत सार्बजनिक गरेकी छिन् ।

  यस गीतमा प्रशन्न घिमिरेको शब्द तथा मनोज थापा मगरको संगीत रहेको छ । गायिका सन्ध्याले यसअघि २ वटा गीत सार्वजनिक गरिसकेकी छिन् ।

  मिर्मिरे गीतको भिडियोमा गायिका सन्ध्यासँगै भिजे तथा मोडल सुदित श्रेष्ठले अभिनय गरेका छन् । पोखरामा छायांकन गरिएको यस भिडियोलाई मोडल सुदितले निर्देशन गरेका हुन् । यो गीत सन्ध्याले आफ्नै युट्युब च्यानल ‘सन्ध्या जोशी’ मार्फत सार्बजनिक गरेकी हुन् ।

  भिडियो 

  भिडियो 

   

   

   

   

  प्रतिक्रिया
  सम्बन्धित समाचार
  ताजा अपडेट